Kontakt- og ansvarsliste

Valgt i årsmøte 10.06.2020:

Styret:

Leder; Hege-Kristin Lindgaard Pettersen.

Nestleder: Bente Mathisen.

Styremedlem; Erlend Hagenes.

Styremedlem; Jørn Johansen.

Styremedlem; Marita Rønninghaug.

Vara; Trond Elden.

Vara; Kenneth Alsos.

Økonomi:

Geir Ove Meland Revisor 91889962 geir.ove.meland@nordea.no
Yvonne Kristensen Regnskap 91326575 anne@haneseth.no
Hege-Kristin Lindgaard Pettersen Økonomistyring 91634485 hegepett72@gmail.com

Trenere BBK:

Anders Hammer Hovedpartiet 91555597 vmbrytern@gmail.com
Jørn Johansen Mellompartiet/ 91536387 jorn.johans1@gmail.com
Anette Antonsen Jentepartiet 97040374 anette-antonsen@hotmail.com
Thomas Hammer Mini og knøtter 93044165 thomas75hammer@gmail.com
Majken Paulsen Mini og knøtter 41164743 Majken.paulsen@gmail.com
Per Sverre Steinbakk

Oldboys/Styrketrening

90049955 persverresteinbakk@gmail.com

Sportslig koordinator BBK:

Jørn Johansen Alle partiene 99025737 jorn.johans1@gmail.com

Utvalg, m.m.:

Hege-Kr. L. Pettersen Web-ansvarlig 91634485 hegepett72@gmail.com
Camilla Holten Medlemsoversikt, kontingent og lisenser 41354634 cbholten@gmail.com
Bente Mathisen Førstehjelp (inkl. utstyr) 95798535 bentesala@hotmail.com
Heidi Didriksen Rengjøringsansvarlig – oppsett turnus rengjøring 92095350 didhei_20@hotmail.com
Lars Holten Kafedrift 93454678 larsholten@gmail.com
Marit Solstrand Stevnesekretæransvarlig (koord./utdanning) 99637556 ma-sol@online.no
Thomas Hammer Dommeransvarlig (koord./utdanning) 93044165 thomas75hammer@gmail.com
Kjell-Magne Sivertsen Ansv.; sosialkvelder og medlemsmøtearr. 91137880 km-2@online.no
Marita Rønninghaug Transport fly og tog (billettbestilling) 91536387 marita.ronninghaug@gmail.com
Hege-Kr. L. Pettersen Transport fly, tog, buss, tilbudforespørsel/antagelse busselskap 91634485 hegepett72@gmail.com
Materialforvalter
Vidar Jensen Tidtageransvarlig 40200467 Vidar.jensen@online.no

BBK Håndbakavdeling 

Kurt Kvikkstad Trener 90756497

Andre verv i Norsk Bryting

Odin Risjord Leder Nord-Norsk Brytekomite’ 91376045 post@odinarkitekt.no

Valgkomite

Roger Pettersen Leder 46547000 roger@indira.no
Thomas Hammer Medlem 93044165 thomas75hammer@gmail.com
Kjell-Magne Sivertsen Medlem 91137880 km-2@online.no
Odin Risjord Vara 1 år 91376045 post@odinarkitekt.no